Слухай онлайн
Економіка

КПЛ обговорив проблеми підприємців з Тарасом Медвецьким

Вчора відбулася робоча зустріч членів Комітету підприємців Львівщини з в.о. голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Львівській області Тарасом Медвецьким. Ключовим питанням на зустрічі було налагодження співпраці двох комітетів.  Окрім цього обговорювалися найгостріші проблеми, які на даний час стоять перед підприємцями, також лунали пропозиції щодо вирішення цих проблем з допомогою Держкомпідприємництва. Про це повідомляє секретаріат КПЛ.
Зокрема, мова йшла про підтримку львівськими працівниками Держкомпідприємництва ініціатив Комітету підприємців Львівщини. На сьогодні – це широкомасштабні проекти щодо спрощення процедур митного оформлення вантажу (відміна попередніх повідомлень) та змін до „Закону про ПДВ” (відміни податкової накладної). Тарас Медвецький усно висловив свою підтримку щодо таких серйозних програм та пообіцяв свою допомогу на етапі підготовки відповідних документів.
В.о. голови Держкомпідприємництва у Львівській області повідомив, що інші ініціативи висловлені КПЛ у резолюції ІІІ форуму „Бізнес і влада – партнери”, вже попрямували до Києва у головний офіс Держкомпідприємництва України. Такий крок свідчить про розуміння паном Медвецьким шкідливості втрати часу через бюрократичні процедури. До речі, згадана резолюція і далі залишається на етапі узгодження із учасниками форуму, який відбувся 2 червня цього року.
Щодо самого державного комітету, то зараз Держкомпідприємництво переживає процес реорганізації. Планується, що ця структура перейде у підпорядкування Міністерству економіки, раніше ж Комітет мав особливий статус, тобто був сам по собі.
Реформування вертикалі управління стосується також відповідної зміни керівників на місцях. Нагадаємо, що у Львівській області майже рік тривала затяжна плутанина стосовно призначення голови цієї установи на Львівщині. Фактично суди час до часу поновлювали на цій посаді то Ореста Навроцького, то Олександра Максимчука. Зараз же, як стало відомо КПЛ, у зв’язку із реорганізацією триває конкурс на нового голову. Конкурс був оголошений наприкінці квітня цього року і триватиме до початку липня. Основними претендентами на цю посаду є Орест Навроцький та Олександр Максимчук, які уже встигли побувати в цьому кріслі, і навіть цього року.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");