Слухай онлайн
Економіка

Кредобанк оновив склад Спостережної Ради

5 січня у Львові відбулися Позачергові Загальні збори акціонерів ПАТ “Кредобанк”. Головним питанням, що розглядалося було переобрання Спостережної Ради банку. При цьому Загальні збори акціонерів збільшили кількість Членів Спостережної Ради з 7 до 9 осіб, повідомили у прес-центрі ПАТ “Кредобанк”.


За рішенням Загальних зборів акціонерів із складу Спостережної Ради було виведено Анну Жмигродську-Шиманьску, яка припинила трудові відносини з стратегічним акціонером банку – польським PKO Bank Polski SA.

Новими Членами Спостережної Ради ПАТ “Кредобанк” стали: 

- Павел Борис - на даний момент займає посаду виконавчого директора PKO Bank Polski SA (Польща);

- Єжи Гапіньскі - на даний час займає посаду Радника Голови Правління PKO Bank Polski SA (Польща);

- Пьотр Жоховскі – на даний час займає посаду Директора Департаменту реструктуризації і стягнення корпоративного клієнта PKO Bank Polski SA (Польща).

За рішенням Загальних зборів акціонерів Головою Спостережної Ради банку залишився Кшиштоф Дреслєр, а Якуб Папєрський зберіг повноваження Заступника Голови Спостережної Ради.

Спостережна Рада ПАТ “Кредобанк” представляє інтереси акціонерів в період між проведенням Загальних зборів і в межах компетенції, визначеної статутом, контролює і регулює діяльність Правління банку. Всі Члени Спостережної Ради ПАТ “Кредобанк” представляють інтереси стратегічного інвестора – найбільшого польського банку PKO Bank Polski SA (Польський акціонерний банк “Загальна ощадна каса”).

Довідка:

ПАТ "Кредобанк" створено у Львові та зареєстровано у Державному банку колишнього СРСР 14 травня 1990 року. Банк є правонаступником АТ "Західно-Український Комерційний Банк" та АТ "Кредит Банк (Україна)". Власником 99,6% акцій ПАТ “Кредобанк” є найбільший польський банк РКО Вank Рolski SА, що контролюється польським урядом.

ПАТ "Кредобанк" є найбільшою польською інвестицією в банківську установу України, а його статутний фонд складає 1 919 мільйонів гривень. Сьогодні ПАТ "Кредобанк" входить до 2-ї групи “Великі банки” за класифікацією Національного банку України, регіональна мережа Банку ПАТ "Кредобанк" нараховує 1 філію і 137 відділень та охоплює майже всі області України і Автономну Республіку Крим, має понад 370 власних банкоматів. Клієнтами ПАТ "Кредобанк" є понад 32 тисячі юридичних осіб і підприємців, а також близько 320 тисяч фізичних осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ