Кубок Міністра внутрішніх справ України зі стронгмену виборола команда Департаменту патрульної поліції

Сьогодні, 20 жовтня, на арені «Львів» відбувся Відкритий кубок Міністра внутрішніх справ України зі стронгмену, участь у якому взяли команди-представники Нацполіції, Держприкордонслужби, ДСНС та Міноборони.

«Відбувся фінальний турнір. Протягом року ми проводили змагання в окремих відомствах МВС і сьогодні найкращі атлети поборолися за Кубок Міністра», – розповів президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

Учасники турніру позмагалися у п’ятьох вправах – перенесення нош вагою 500 кг, підняття парної колоди вагою 160 кг, тяга Акселя, перекидання кулі та індивідуальне кантування покришки вагою 360 кг.

«Метою змагань є пропаганда здорового способу життя та занять спортом серед працівників силових структур, які не є професійними спортсменами. Стронгмен, як один із прикладних видів спорту, дуже добре сприяє фізичній підготовці правоохоронців», – зазначив заступник Голови Нацполіції України Вадим Троян.

За результатами змагань перше місце виборола команда Департаменту патрульної поліції, друге – команда Міністерства оборони України, третє місце посіла команда патрульних поліцейських з міста Чернігів. Їх нагородили кубками та медалями.