Слухай онлайн
Cуспільство

Курортний парк Трускавця "вилікують" від несанкціонованої торгівлі

«Курортний парк має бути оазою відпочинку, дозвілля, джерелом духовного і фізичного здоров’я для жителів міста і відпочивальників, а не базаром – місцем антисанітарії чи виставкою продукції рекламної агенції» – вважає міський голова Трускавця Руслан Козир. Повідомила прес-служба міськради.

Зокрема, у повідомленні зазначено, що дії влади щодо звільнення парку від несанкціонованої торгівлі викликали спротив зацікавлених осіб, які не хочуть розуміти, що від стану курортного парку залежить імідж і престиж курорту і, як наслідок, добробут мешканців міста.

У курортному парку щодня торгують до 50 людей (у різні дні тижня – по-різному), яких назвати підприємцями не можна, оскільки жодного дозволу чи ліцензії, жодного іншого документу на право здійснення торгівлі, ніхто з них не має. Причому трускавецьких серед них – обмаль, переважна більшість – мешканці Орова, Стебника, Доброгостова, інших навколишніх сел і селищ. Людей при цьому не розганяють, а пояснюють ситуацію і пропонують торгові місця на ринках міста.

Міський голова зустрівся з цими людьми. На цю зустріч були запрошені керівники трускавецьких ринків, які запропонували місця на своїх ринках, зокрема ринок «Галицький підприємець», що є найближчим до курорту (директор Світлана Довгалюк), може надати до сорока торгових місць по 1 п.м. за невисоку ціну, цілком прийнятну навіть для бабусі, яка привезла на продаж трохи молока і сиру. Пропонували місця на своїх ринках ТзОВ «Дунках», продовольчий ринок «Славутич», промисловий ринок – у приблизній загальній кількості 60 місць. Тобто, на всіх вистачить. Жоден із людей, які незаконно торгують у парку, наразі не звернувся ні в органи місцевого самоврядування, ні на ринки, аби легалізувати свою діяльність.

Насамкінець розмови міський голова ще раз наголосив «Несанкціонованої торгівлі у курортному парку – не буде!» При цьому послався на закон України про курорти, яким заборонено будь-яку підприємницьку діяльність в першій санітарній зоні мінеральних джерел.

«Незабуваймо, що тут, у курортному парку, в лоні природи народжується «Нафтуся». Бережімо найдорожче!», - наголошено у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ