Слухай онлайн
Політика

Курпілю невідомо про дострокові вибори в обмін на підтримку закону про Кабмін

«Мені невідомо про пропозицію БЮТу до лідера фракції Партії регіонів Раїси Богатирьової з приводу підтримки нами закону про Кабмін в обмін на підтримку регіонами дострокових виборів. Можливо, пані Богатирьова має якісь особливі стосунки з деякими членами нашого блоку. Проте якоїсь широкої зустрічі не було і факт такої пропозиції не є загальновідомим», – про це в коментарі «Гал-info» повідомив народний депутат Степан Курпіль.
«Ці два законопроекти не пов’язані між собою щодо їх прийняття. Якщо Президент накладе вето на закон про Кабмін у редакції антикризової коаліції, то ми не будемо допомагати регіоналам це вето подолати. Такою є наша позиція, яка власне спростовує твердження Богатирьової про те, що є якась ув‘язка між цими двома законами», – додає Степан Курпіль.
«У принципі, ми також підтримуємо пропозицію про дострокові вибори, тому що вважаємо, що ця антикризова коаліція створена незаконно, уряд є непрофесійним, бюджет є антисоціальним. Тому народ має право висловитись ще раз з приводу того, кого він хоче бачити своїм представником у парламенті. Тим паче, що ні комуністи, ні соціалісти не говорили у своїх передвиборчих програмах про те, що вони будуть у коаліції з олігархами з регіонів», – зазначає депутат.
«Крім того, ми дотримуємося думки про те, що конституційна реформа була прийнята з процесуальними порушеннями. Зараз в державі практично панує двовладдя, йде боротьба між Президентом і прем’єром, натомість потрібно, щоб держава належним чином керувалася різними гілками влади. З цього приводу ми плануємо звернутися до Конституційного Суду щодо тлумачення прийнятих змін до Конституції в грудні 2004 року», – сказав Степан Курпіль.
Нагадаємо, що лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова заявляє, що БЮТ пропонував її партії підтримку закону про Кабмін в обмін на підтримку регіоналами дострокових виборів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...