Слухай онлайн
Політика

КВУ: у монобільшості проблеми із дотриманням фракційної дисципліни

КВУ нарахував 65 законів, на які монобільшість не знайшла 226 голосів. Про це повідомили у прес-службі КВУ.

У монобільшості систематичні проблеми із дотриманням фракційної дисципліни. Про це свідчать результати голосувань народних депутатів від ʺСлуги Народуʺ за час роботи ВР 9 скликання.

Всього за період серпня 2019р.-березня 2020 р. народними депутатами було прийнято 160 законів. Із них за 65 законів проголосували менше, ніж 226 народних депутатів ʺСлуги Народуʺ. Таким чином Рада не прийняла б 40% законів, якби враховувалися лише голоси монобільшості.

При цьому абсолютна більшість законів були ініційовані членами провладної команди (Президентом, урядом чи депутатами ʺСлуги Народуʺ).

ʺЗа останній місяць ʺСлуга Народуʺ тричі провалила важливі голосування. Зокрема, щодо відставки Генпрокурора Р. Рябошапки (179 ʺзаʺ), призначення І. Венедіктової (224 ʺзаʺ) та призначення нового міністра економіки (217 ʺзаʺ). І, якщо раніше подібні проблеми можна було назвати технічними, то зараз ситуація вийшла на інший рівень. Не забезпечуючи стабільні 226 ʺзаʺ, керівництво монобільшості вимушене звертатися за допомогою до інших фракцій і груп парламенту, утворюючи нові політичні союзиʺ, – пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

ʺДе факто в монобільшості існує внутрішня опозиція, яка не підтримує певні рішення. Так, проти відставки Р. Рябошапки проголосували переважно ті ж депутати, які згодом розкритикували рішення ТКГ в Мінську і не підтримали закон про виплату пенсій в ОРДЛО. Станом на зараз мова йде про два-три десятки політиківʺ, - підсумував голова КВУ Олексій Кошель.

Нагадаємо як писало Гал-інфо, відтепер засідання львівського виконкому можуть проводитись в онлайн-режимі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");