Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Кириленко особисто схилятиме львівських депутатів голосувати за відставку Табачника

17 березня лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко відвідає Львів, де планує взяти участь у роботі позачергової сесії Львівської обласної ради. Про це повідомив голова ЛОО партії „За Україну!” Ярослав Пітко, – повідомила прес-служба ЛОО партії „За Україну”

 

„Приїзд лідера партії „За Україну” В’ячеслава Кириленка до Львова означає, що Львів має знову у перших рядах  стати на захист українства, духовності, освіти. І питання звільнення Табачника з посади – це перший пробний камінь для демократичних сил, аби показати, на скільки ми можемо відстояти свої позиції”, - наголосив Пітко.

 

17 березня  відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради, яка скликається для розгляду звернення до президента України, прем‘єр-міністра, голови Верховної Ради «Про звільнення з посади міністра освіти і науки Дмитра Табачника».

 

Нагадаємо, що голова депутатської групи «За Україну!» В’ячеслав Кириленко 12 березня 2010 року зареєстрував у Верховній Раді України проект постанови про звільнення міністра освіти Дмитра Табачника.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ