Слухай онлайн
Політика

Кириленко особисто схилятиме львівських депутатів голосувати за відставку Табачника

17 березня лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко відвідає Львів, де планує взяти участь у роботі позачергової сесії Львівської обласної ради. Про це повідомив голова ЛОО партії „За Україну!” Ярослав Пітко, – повідомила прес-служба ЛОО партії „За Україну”

 

„Приїзд лідера партії „За Україну” В’ячеслава Кириленка до Львова означає, що Львів має знову у перших рядах  стати на захист українства, духовності, освіти. І питання звільнення Табачника з посади – це перший пробний камінь для демократичних сил, аби показати, на скільки ми можемо відстояти свої позиції”, - наголосив Пітко.

 

17 березня  відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради, яка скликається для розгляду звернення до президента України, прем‘єр-міністра, голови Верховної Ради «Про звільнення з посади міністра освіти і науки Дмитра Табачника».

 

Нагадаємо, що голова депутатської групи «За Україну!» В’ячеслав Кириленко 12 березня 2010 року зареєстрував у Верховній Раді України проект постанови про звільнення міністра освіти Дмитра Табачника.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...