Слухай онлайн
Політика

Легітимність рішень, які прийматиме міжфракційне опозиційне об’єднання, дорівнюватимуть нулю - Кость Бондаренко

«Стосовно майбутнього політичного об’єднання,  навколо якого точаться розмови, законодавчо дуже важко врегулювати дану процедуру, оскільки згідно з положеннями Конституції України депутат не має права переходу з однієї фракції в інше будь-яке об’єднання депутатів. Отож, легітимність рішень, які прийматиме ще не створене опозиційне об’єднання, дорівнюватимуть нулю», - вважає політолог Кость Бондаренко.

„На мою думку, вже у вересні Верховна Рада прийме закон України, який регулюватиме питання стосовно імперативного мандату депутата, де будуть чітко зазначенні процедурні моменти стосовно переходу депутатів з однієї фракції в іншу. Сумніваюсь, що даний закон передбачатиме перехід депутатів з однієї в іншу фракцію”, - наголосив кореспонденту “Гал-info” Кость Бондаренко 
Щодо того, якщо все ж таки створиться подібне об’єднання, Кость Бондаренко зазначив, що буде дуже важко зібрати  більш ніж 151 депутат. «Максимум, що вдасться, це перехід 15 депутатів з «Нашої України» і не більше 7 з лав СПУ. І якщо буде конституційна більшість в парламенті з боку Партії регіонів,  роль такого опозиційного об’єднання буде дуже обмежена», - підкреслив Кость Бондаренко.
Нагадаємо, що днями член фракції БЮТ Дмитро Видрін заявив, що незабаром слід очікувати створення міжфракційного опозиційного об’єднання, розколу та приєднання значної частини парламентської фракції „Наша Україна” до опозиційно налаштованого БЮТ. 

 
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");