Слухай онлайн
Cуспільство

lifecell анонсує запуск eSIM

08 листопада 2019 року. Діджитал-оператор lifecell анонсує запуск eSIM, що підтримується сучасними моделями гаджетів Apple та Google Pixel. Абонентам вже доступний попередній продаж «цифрової SIM-ки» на сайті оператора.

lifecell тепер надає можливість замовити стартовий пакет «Універсальний» з eSIM (embedded SIM) – це електронний профайл для вбудованої SIM-картки. 

Інноваційність цієї технології полягає в тому, що використовуючи eSIM, не потрібна традиційна фізична SIM-картка для користування зв’язком, що вставляється у слот мобільного телефону. Тепер роль фізичної SIM-картки виконує чіп, вже інстальований виробником смартфону, планшету чи іншого гаджету, на який достатньо завантажити профайл номеру. 

«eSIM - є важливим еволюційним кроком в розвитку телеком-галузі. На нашу думку, в майбутньому eSIM повністю замінить фізичні SIM-карти, бо вони надійніші та зручніші. Відсьогодні lifecell пропонує своїм абонентам це інноваційне рішення, яке, в першу чергу, зацікавить власників останніх моделей смартфонів та планшетів Apple та флагманських моделей смартфонів Google Pixel», - прокоментував Дмитро Дзябура, директор з маркетингу lifecell.

Завдяки eSIM-модулю можна придбати та налаштувати використання декількох номерів в одному телефоні. Абонент може самостійно обирати в меню свого пристрою, який номер робити активним. Для користування потрібним номером тепер треба буде тільки обрати необхідний профіль. За допомогою eSIM можна купити і активувати додаткові номери, навіть якщо абонент вже використовує фізичну SIM-картку в слоті свого смартфону.

eSIM доступний в наступних сучасних ґаджетах:

iPhones XS, XR, XS MAX; 
iPhones 11, 11 PRO, 11 PRO MAX;
iPad 3rd generation, PRO, AIR, MINI 5;
Google PIXEL 2, 3.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");