Слухай онлайн
Cуспільство

Ліквідували 3 підвальні котельні, які були на балансі «Львівтеплоенерго»

Торік у Львові вдалося ліквідувати 3 підвальні котельні, які були на балансі підприємства: котельні на вул. Дорошенка,10/12, Пекарська,1 та Вербицького,5, повідомила прес-служба Львівської міської ради з посиланням на ЛМКП «Львівтеплоенерго».

«Підвальна котельня, зазвичай, обслуговує 1 будинок. Для того, щоб її ліквідувати потрібно або переключити споживачів до іншого джерела опалення (прокласти нову мережу до іншої котельні), або встановити індивідуальне поквартирне опалення мешканцям будинку. Зважаючи на брак коштів, ліквідація підвальних котелень відбувається поступово. За останні 6 років вдалося ліквідувати більше 20 підвальних котелень, які були на балансі «Львівтеплоенерго». А це безпека для мешканців та надійна іякісна подача теплоносія», - розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Зараз на балансі підприємства знаходиться 35 підвальних котелень. Під час ремонтної кампанії з підготовки до опалювального сезону 2012-2013 р. на цих котельнях було проведено усі необхідні роботи для надійної роботи взимку та отримано дозволи на їх експлуатацію.

-
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ