Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

ЛМО УНП закликає свідомих українців бойкотувати російськомовних держслужбовців

Рада Львівської міської організації УНП прийняла звернення до керівництва держави, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації та Львівської громади щодо загрози державності української мови. Про це «Гал-info» повідомили у прес-службі ЛМО УНП.

  Як зауважив депутат Львівської обласної ради Олег Немчінов, «прийняття звернення було викликано призначення куратором Львівської області віце-прем’єра Миколи Азарова, який не володіє українською мовою. Зрозуміло, що Львівщина мусить вирішувати свої економічні питання, і від Миколи Азарова буде залежати багато, а отже, для того, аби знайти спільну мову із львів’янами, не посягаючи на їхні національні права, усі високопосадовці зобов’язані дотримуватись законодавства про мови та державну службу».

Текст звернення подаємо повністю:
 
Звернення Львівської міської організації Української Народної Партії до керівництва держави, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації та Львівської громади.
 Новий Уряд, утворений промосковською більшістю у Верховній Раді, розпочав генеральний наступ у питанні пониження статусу української мови.
Третина новопризначених міністрів, зокрема троє з чотирьох віце-прем’єрів, в офіційних стосунках та діловодстві відверто спілкуються недержавною мовою. За повідомленнями ЗМІ, це вилилось у включення до проекту діяльності Кабінету Міністрів України пункту про запровадження в Україні двомовності.
Настав час, щоби кожен українець  відповідно до своїх реальних можливостей захистив свою національну гідність та державність української мови.
Закликаємо:
— керівників  та працівників державних організацій та органів місцевого самоврядування  бойкотувати усіх державних службовців, які свідомо не використовують українську мову у службовому спілкуванні;
— представників засобів масової інформації - бойкотувати усі коментарі державних службовців, що надаються недержавною мовою;
— усіх громадян  - в разі виявлення, що державні службовці під час виконання ними своїх службових обов’язків, спілкуються недержавною мовою, протоколювати такі факти та звертатись до суду і вимагати звільнення таких службовців у зв’язку з порушенням законодавства про мови та державну службу.

Голова ЛМО УНП Ю. Кужелюк

            Насправді, як свідчить постанова Кабінету Міністрів України куратором Львівщини буде міністр юстиції Роман Зварич та перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров. Згідно з цією постановою центральні органи виконавчої влади курують регіони країни для взаємодії Кабінету Міністрів з місцевими органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування. За інформацією Урядового порталу, Львівщину куруватиме лише Міністерство юстиції. Натомість Мінфін курує Автономну Республіку Крим, Антимонопольний комітет - Запорізьку область, Фонд державного майна - Івано-Франківську область, Державна податкова адміністрація - Тернопільську область, Держкомрезерв - Хмельницьку область, Мінекономіки - м. Київ та Держпідприємництво - м. Севастополь. Усі ці міністерства  підпорядковуються у плані кураторства першому віце-прем’єр-міністру Миколі Азарову.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...