Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

ЛОДА тримає нейтралітет

Офіційних звернень до облдержадміністрації ні від НАК «Нафтогазу», ні від інших структур стосовно ситуації з ВАТ «Львівгаз» не було. Про це «Гал-info» повідомив заступник голови ЛОДА Тарас Федак.
За словами Федака, до ЛОДА не звертався ні ВАТ «Львівгаз», який оголосив громадськості про численні позапланові перевірки державними органами та про те, що очікує рейдерської атаки, яку організовує, на їхню думку, керівництво НАК «Нафтогаз», ні сам НАК, який заявляв про те, що підприємство погано справляється з виконанням контракту на експлуатацію газових мереж.
«Офіційних запитів ні від НАК «Нафтогазу», ні від «Укргазенерго», ні від ВАТ «Львівгаз» ЛОДА не отримувала.  Але ми володіємо ситуацією і знаємо про лист від НАК «Нафтогаз» до ВАТ «Львівгаз» про те, що з нового року з ним розривається контракт на експлуатацію газових мереж. Позиція Львівської ОДА в цій ситуації така, що до роботи „Львівгазу” в області ми серйозних претензій не маємо – за останній рік було газифіковано більше 40 населених пунктів, вони проводять досить кваліфіковано експлуатацію газопроводів, і якщо там є якась правова проблема, то нехай висновок роблять правоохоронні органи. Після офіційного звернення ВАТ «Львівгаз» ми будемо приймати якісь свої дії. На нинішній день офіційних звернень ні від НАК «Нафтогазу», ні від ВАТ «Львіввугілля» ЛОДА не отримувала, тому поки що ми цією ситуацією не займаємося», – сказав Федак.
Нагадаємо, що вчора про те, що на ВАТ «Львівгаз» та інші західні облгази готуються рейдерські атаки заявив голова правління ВАТ «Львівгаз» Василь Марчук. Сьогодні ж про те, що на облгази, що знаходяться у Західному регіоні України, готуються рейдерські атаки, заявив народний депутат з фракції "Наша Україна" Олексій Івченко. Як стверджує Івченко, на "Закарпатгаз", "Іванофранківськгаз", "Львівгаз", "Волиньгаз" і "Чернівцігаз" відбуваються рейдерські атаки за сценаріями 2003-2004 років із застосуванням силових структур". "Зокрема, на підприємстві "Закарпатгаз" недавно було улаштовано "шоу" за допомогою Генпрокуратури й УБОЗу. Побили працівників, вилучили документи, захопили приміщення, хоча перед цим були і перевірки контрольно-ревізійного управління, і рішення суду, що засвідчили, що ніяких порушень у діяльності підприємства нема. Нинішні керівники ПЕК уже частину облгазів в Україні захопили і хочуть захопити тепер західні облгази", - вважає народний депутат.
Івченко також підтвердив слова Марчука про те, що підприємства відмовилися продавати свої акції представникам "РосУкрЕнерго". "Тому не виключаю, що зараз за допомогою міністра палива й енергетики здійснюються спроби забрати їх безкоштовно", - вважає нардеп.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...