Слухай онлайн
Політика

ЛОГО „Комітет виборців України” оприлюднила передвиборні обіцянки переможців виборів міських голів міст обласного значення та Львова

Львівська обласна громадська організація «Комітет виборців України» сьогодні презентувала друковане видання передвиборних обіцянок переможців виборів міських голів 2006-го всіх міст обласного значення Львівщини та Львова. За словами співавтора видання, голови ЛОГО КВУ Романа Кошового, ідея видати таку книгу виникла після того, як на другий рік каденції попереднього міського голови Львова Любомира Буняка одна з львівських газет повністю опублікувала його передвиборну програму.

Відповідаючи на запитання «Гал-info», Роман Кошовий зізнався, що вірить у дієвість таких акцій, як от видання книжки з передвиборними програмами переможців виборів: «Я вірю в те, що політики почнуть говорити більше правди, зрештою, низка наших ідей, що були реалізовані в минулі роки, таки принесли позитивний результат».
Щоправда, голова ЛОГО КВУ не зміг відповісти, чи довіряє він зараз політикам: «Я зараз знаходжуся під враженнями літніх політичних баталій і не можу сказати - довіряю я політикам чи ні».
На листопад цього року ЛОГО КВУ запланувала „круглий стіл”, предметом розгляду якого будуть вже не передвиборні обіцянки, а їхнє виконання.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...