Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

ЛОО УРП «Собор» (Лук’яненка) застерігає Віктора Ющенка, що Анатолій Матвієнко може розвалити „Нашу Україну” так, як розвалив «Собор»

ЛОО УРП «Собор» (Левка Лук’яненка) просить Президента зупинити розкол в партії — таке звернення прийняли вчора, 29 січня, делегати партійної конференції «Собору».
«Львівська обласна організація Української республіканської партії «Собор» звертається до вас як гаранта Конституції з проханням усунути порушення наших політичних прав та допомогти у вирішенні штучно створеної конфліктної ситуації в українському національно-демократичному політичному середовищі”, — йдеться у зверненні.
Називаючи Анатолія Матвієнка та його прихильників авантюристами, які пішли на кримінально-карні діяння — незаконне утримання оригіналів реєстраційних документів, злочинне пограбування партійного офісу з викраденням печатки партії, — республіканці хочуть застерегти Віктора Ющенка, що «пригрів не на останній державній посаді колишнього голову УРП «Собор».
«Побоюємося, що він, незаконно заволодівши політичним «брендом» УРП «Собор», розколюватиме із середини і виборчий блок „Наша Україна”. Адже незаконне входження в „Нашу Україну” УРП «Собор», яку очолює Анатолій Матвієнко, в майбутньому може спричинити небезпечний прецедент судового оскарження законності самого створення цього політичного блоку. Саме тому Левко Лук’яненко та його однопартійці змушені були балотуватися до рад усіх рівнів у складі БЮТ як позапартійні», — йдеться у зверненні.
Як повідомив «Гал-info» Ростислав Новоженець, він також застеріг про можливе оскарження легітимності створення блоку голову ЛОО НСНУ Петра Олійника і попросив його «звернути увагу на членів «Собору», які увійшли у місцеві списки „Нашої України».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...