Слухай онлайн
Політика

Луганська облрада підтримає Табачника

Звернення на підтримку намірів міністра освіти і науки України Дмитра Табачника деполітизувати систему освіти направить Президентові України та в обласні ради комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту Луганської облради. Про це заявив на прес-конференції голова комісії Валерій Філіппов.

«Йдучи на вибори, Партія регіонів обіцяла молоді якісну та доступну освіту. Жодна розсудлива молода людина не стане виступати проти цього. Думаю, учасники акцій, які проходять зараз з вимогою відставки Д. Табачника, насправді висловлюють не свою позицію. На жаль, представники деяких політичних сил дотепер поводяться так, ніби виборча кампанія не закінчилася ... вникнувши в суть, ті, хто сьогодні протестують, зрозуміють, що помилялися», - сказав В. Філіппов, коментуючи заяви низки обласних рад, а також окремих громадських організацій та представників інтелігенції з вимогами відправити міністра освіти і науки у відставку через його наміри переглянути підходи до оцінювання рівня знань випускників середніх шкіл.

«Серед намірів, заявлених міністром освіти і науки України Дмитром Табачником, – значне розширення автономії вузів, зміна порядку зовнішнього незалежного оцінювання випускників, можливість здавати тести тією мовою, яку обрав сам абітурієнт. Все це актуально, правильно і давно назріло. Цю позицію міністра, запевняю вас, підтримує 99 відсотків ректорів України. Вони не вважають Табачника непрофесіоналом, неукраїнців. Навпаки - вважають його фахівцем, який буде займатися не політикою, а конкретною і дуже потрібною нашій системі освіти справою», - заявив В. Філіппов.

За його словами, на найближчому засіданні постійної комісії облради з питань освіти, культури, молоді та спорту буде прийнято звернення на адресу керівництва країни, колег з місцевих рад різних регіонів України.

«Система освіти потребує деполітизації та децентралізації, а в питаннях кадрової політики та відомчої стратегії треба відходити від принципу політичної доцільності», - зазначив голова комісії, відповідаючи на питання про суть документа, що готується, передає ОстроВ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");