Слухай онлайн
Cуспільство

Львів більше не дружній до тварин

У Львові не передбачили жодної копійки на побудову тренувально-вигульних майданчиків для собак у 2021 році. Про це повідомив в ефірі однієї з місцевих радіостанцій керівник міського департаменту житлового господарства Олександр Одинець.

Наразі в Ратуші вирішили зекономити на побудові таких майданчиків, натомість обіцяють принаймні облаштувати вигульні маршрути. Це стежки із станціями собачих туалетів. Там можна буде гуляти з улюбленцем, але на повідку.

"Прогулянкові маршрути будемо облаштовувати тими коштами, які заробляє ЛКП "Лев" зі своєї діяльності. Я не говорю, що це буде багато, але по 1-2 прогулянкові маршрути з травня будемо облаштовувати. Постараємось щоб закрити всі райони", - розповів керівник міського департаменту житлового господарства Олександр Одинець.

Нагадаємо, облаштування 7 тренувально-вигульних майданчиків, 5 вигульних майданчиків та 30 прогулянкових маршрутів у 2021 році було передбачене передвиборчою програмою Андрія Садового.

Гал-інфо вже неодноразово висвітлювало дану тему. Нагадаємо, 19 вересня 2019 року ЛМР прийняла Програму створення інфраструктури для належного вигулу собак у м. Львові на 2019-2023 роки. 

Згідно прийнятої Ухвали № 5469, в 2019 році у Львові повинні були облаштувати 1 тренувально-вигульний майданчик, в 2020-2021 роках ще 8 ТВМ, 6 вигульних маршрутів та 51 прогулянковий маршрут. І в 2022-2023 роках передбачалось облаштування ще 13 ТВМ та 19 ВМ. Як зазначали на сайті ЛМР: приклад Львова щодо поводження з тваринами — взірець в Україні.

Натомість, станом на квітень 2021 року, програма повністю провалена і не планується до виконання в подальшому. Все на шо спромоглися міські урядовці, це побудувати 2 тренувально вигульні майданчики за два роки, та освоїти кошти на їх "капітальний ремонт" одразу після здачі в експлуатацію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ