За підсумками 2024 року до державного бюджету з Львівської області перераховано понад 300 млн гривень.
У результаті спільної роботи Львівської ОДА та регіонального відділення Фонду державного майна (Львівська, Закарпатська та Волинська області, - ред.) за минулий рік обстежили 15 балансоутримувачів, тобто понад 600 об’єктів нерухомого майна. Щодо 5 балансоутримувачів виявлено суттєві порушення і відповідні звернення відправлені до правоохоронних органів.
До державного бюджету перераховано майже 445 млн гривень, зокрема з Львівської області - понад 300 млн. Ці показники свідчать про інвестиційну привабливість Львівщини до приватизації державного майна.
План на 2025 рік складає 370 млн гривень надходжень від приватизації, зокрема на аукціон цьогоріч виставлять Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Екотрансенерго”, Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут, Львівське спеціальне конструкторське бюро “Топаз”, Інститут сільського господарства Карпатського регіону, Новороздільське гірничо-хімічне підприємство ”Сірка”.
Від оренди у 2024 році зібрали майже 70 млн гривень, Львівська область теж займає першість - 57,3 млн гривень.
“В аукціонах може брати участь будь-хто. Механізм участі в аукціоні оренди і приватизації досить простий і прозорий. Перелік об’єктів і площ, які передаються до оренди та готуються до приватизації, прозорий та вже є на сайті Фонду державного майна”, - зазначив Микола Іщук, начальник Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.
