Слухай онлайн
Cуспільство

Львівщина вшанує пам’ять Героїв Крут

Львівська обласна державна адміністрація розробила програму заходів з вшанування пам’яті Героїв Крут, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, в рамках заходів відбудеться покладання кошика квітів до могили учасника бою під Крутами І.Лоського (поле почесних поховань №67 Личаківського кладовища) та поминальна молитва за полеглих у бою під Крутами.

У Львівському державному ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбудеться вечір-реквієм.

Ввечері, 29 січня 2013 року, ліцеїсти Львівського державного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, представники молодіжних організацій та громадськості пройдуть свічковою ходою проспектом Свободи.

Також  офіційна делегація від Львівщини у складі керівництва області, громадських організацій, ліцеїстів Львівського державного ліцею із посиленою  військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут візьме участь у загальноукраїнських заходах з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут в с. Пам’ятне Борзнянського району Чернігівської області, що розпочнуться об 11.00 год на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ