Слухай онлайн
Економіка

Львівщина залишається регіональним лідером за програмою Доступних кредитів 5-7-9%

За регіональною класифікацією участі в програмі ʺДоступні кредити 5-7-9%ʺ Львівська область продовжує займати лідерську позицію. Також у трійці найактивніших – Харківська та Київська області. Про це інформують у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Загалом же по Україні від старту програми ʺДоступні кредити 5-7-9%ʺ банки-учасники вже видали понад 15 тис. кредитів на загальну суму понад 39,5 млрд грн. З них 16,7 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 5,6 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 17 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

ʺЗа останній тиждень банки-учасники програми встигли підписати 342 договори на суму майже 1,3 млрд грн. Це вагома сума, враховуючи те, що минулого тижня ми мали лише 3 робочі дні. Така зацікавленість свідчить про активність українського бізнесу та його готовність до відновлення та розвиткуʺ, - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Зокрема, 637 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 499 млн грн - це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 169 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ