Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Львівська ДПА оштрафувала користувачів «податкових ям» на 1,8 мільйона гривень

Працівники податкової служби Львівщини викривають тих підприємців, які користуються „податковими ямами”. „Податкова яма” – це суб’єкт господарської діяльності, який використовується іншими платниками для одержання „податкової вигоди” у вигляді ухилення від сплати податків, незаконного відшкодування ПДВ з бюджету, -- повідомляє відділу громадських зв’язків ДПА у Львівській області.
По окремих суб’єктах господарювання Львівщини, які є ,,податковими ямами’’ визначено обсяги реальних втрат податку на додану вартість, порушено кримінальні справи, а по контрагентах – вигоданабувачах проведено документальні перевірки та складено акти про нікчемність правочинів.
За результатами відпрацювання розбіжностей працівники ДПС Львівщини в 2008 році донарахували 2,3 млн. грн. податку на додану вартість; застосували штрафні санкції на загальну суму 1,8 млн. грн.; зменшили заявлені суми до відшкодування в сумі 2,2 млн. грн.
За рахунок впровадження системи автоматизованого співставлення податкових зобов’язань та податкового кредиту у розрізі контрагентів в грудні минулого року платниками ПДВ задекларовано до сплати на 6,7 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2007 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...