Слухай онлайн
Культура

Львівська капела „Дударик” дарує громаді „Соборну коляду”

20 січня в Будинку органної та камерної музики Львівська державна чоловіча хорова капела „Дударик” підсумує різдвяно-концертний марафон програмою „Соборна коляда”. Як відзначив сьогодні, 18 січня, під час прес-конференції директор Дмитро Кацал, підсумковий виступ стане своєрідним подарунком капели усій християнській громаді, яка відзначає одне із найбільших релігійних свят – Різдво.
 У програмі концерту, за його словами, будуть звучати вірменські, грузинські, польські, німецькі, угорські та українські різдвяні піснеспіви та авторська музика. У спосіб виконання стародавніх та сучасних колядок сімома мовами капела Дударик намагається представити соборність не тільки етнічну, а й екуменічну, відобразити у різдвяних колядках мультикультурний Львів. „Соборна колядка принесла хористам великий успіх у Києві під час спільного концерту зі співаком Тарасом Чубаєм, за участі гуртів „Плач Єремії”, „Тартак”, „Піккардійська терція”, та відомих співаків Олега Скрипки і Олександра Пономарьова.
Надалі у планах „Дударика” тісна співпраця з співаком Тарасом Чубаєм – спільний концерт. Як ідея розробляється ораторіальний твір – різдвяний мюзикл, представники „Дударика” сподіваються , що до виконання музика долучаться українські відомі естрадні виконавці.
За словами Дмитра Кацала, всього за період зимових свят „Дударик” провів дев’ять концертів. Перший відбувся 6 грудня у Варшавській філармоній, останній виступ у рамках різдвяної програми відбудеться 27 січня у Великому Любіні.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ