Львівська мерія повідомить про міські фестивалі та свята туроператорів Львова України та країн Європи
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська мерія повідомить про міські фестивалі та свята туроператорів Львова, України та країн Європи

Відтепер Львівська міська рада інформує туристичних операторів Львова, України та країн Європи, а також готелярів і рестораторів про міські фестивалі та свята, які будуть проходити в місті протягом року. Відтак, Управління культури та туризму ЛМР надсилає на електронні адреси туроператорам буклет про міські події протягом року, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Також одним з інструментів інформування є електронна версія ОТ-ОТ www.ot-ot.lviv.ua, друкована версія буклету ОТ-ОТ, який безкоштовно розповсюджується у місті. Перелік усіх міських подій можна бачити на сайті управління культури та туризму www.ct.lviv.ua.  

 

Для того, аби збільшити потік туристів до Львова,  в місті створено робочу групу з кластеру туризму. У таку робочу групу входять представники туристичного кластеру Львова.

 

Як повідомили у туристично-інформаційному центрі міста, здебільшого на свята до Львова приїздили туристи з інших міст України, зокрема: Харкова, Києва, Тернополя, Полтави, а також Львів відвідали туристи з США, Німеччини та Польщі.

Загалом на міські свята до Львова приїздить в середньому від 5 тис. туристів.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...