Львівська міська рада хоче полегшити Львів для туристів
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська міська рада хоче «полегшити» Львів для туристів

Львівська міська рада працює над проектом ознакування Львова, оскільки дуже часто виникає проблема з орієнтуванням туристів по місту, — заявив у коментарі «Гал-info» начальник управління культури Львівської міської ради Андрій Клімашевський. За його словами, проект передбачає  інформування туристів в англомовному та україномовному варіантах, орієнтування їх по Львову, а також облаштування певних територій, об’єктів, які цікаві туристам.

«Ми дуже розраховуємо на цей проект, — наголосив начальник міського управління культури. — Вже є попередня оцінка європейських експертів. Хочу сказати, що наш проект увійшов у четвірку найбільш перспективних проектів. Тепер ми чекаємо на етап оголошення конкурсу у Європейській комісії на отримання гранду. Загальний кошторис проекту коливавється від 300 тис. євро і до 1 млн євро».
«Свого часу по області нам вдалося реалізувати певну частину подібних проектів, які стосуються ознакування чи маркування туристичних шляхів, в тому числі міжнародного і транскордонного характеру», — додав Андрій Клімашевський.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...