Слухай онлайн
Політика

Львівська міськрада 23 серпня збереться на урочисту сесію

23 серпня відбудеться урочиста сесія Львівської міської ради з нагоди 15-ї річниці незалежності України та Дня прапора, — повідомила «Гал-info» прес-секретар міського голови Наталка Міхнова. Як повідомила Міхнова, за попередньою програмою сесія триватиме приблизно одну годину. Розпочнеться вона урочистим виступом міського голови Львова Андрія Садового, після чого виступить представник Асоціації депутатів всіх скликань, а також хтось із почесних громадян Львова. Планується, що це буде або відомий письменник Роман Іваничук, або ж письменник-дисидент Ігор Калинець.
 В рамках урочистої сесії Андрій Садовий нагородить почесними грамотами активістів громадських організацій Львова. Закінчиться ж сесія виносом Державного прапора із великої сесійної зали міської ради і підняттям його над Ратушею. Підняття прапора депутати та запрошені спостерігатимуть із площі Ринок, де під супровід оркестру його урочисто підніматиме скоріш за все хтось із депутатів Львівської міської ради.
 Після закінчення ж сесії міський голова урочисто відкриє трамвайний рух на площі Ринок. Нагадаємо, нещодавно, в рамках реставраційних робіт на площі Ринок було замінено трамвайну колію на вулиці Кілінського, площі Ринок та вулиці Руській на безшумну.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...