Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Львівська міськрада таки прийняла бюджет на 2009 рік, не знаючи реальних джерел надходження коштів

Львівська міська рада проголосувала за міський бюджет на 2009 рік в цілому, йде мова про загальний фонд – 1 064 521,1 тис. грн., а фонд розвитку залишили на доопрацювання.
Дебати щодо бюджету, а точніше щодо джерел надходжень коштів тривали до 23.00, весь цей час мер переконував депутатів, що бюджет необхідно прийняти, по-перше, на благо міста, по-друге, щоб не порушити законодавство, а по-третє, мер зазначив: „Я хочу мати чисту совість перед Тимошенко та перед урядом”. Після бурхливого обговорення депутати таки прийняли бюджет в цілому з усіма зауваженнями, основним з яких - зменшення видатків на управлінський апарат.
Найбільше запитань на сесії викликало затвердження бюджету спецфонду, кошти якого мають бути скеровані на підготовку до „Євро-2012”, на сесії озвучували кілька цифр – 273 млн. та більше 500 млн., проте усі були занепокоєні, звідки ж надійдуть кошти у спецфонд, головним джерелом надходження якого є прибуток від продажу землі, хоча, як запевняли самі ж депутати, нереально наповнити спецфонд за рахунок цього, тому однією з пропозицій було те, щоб запозичувати кошти у спецфонд.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...