Львівська обласна організація УНП підтримує створення Української Правиці
Слухай онлайн
Політика

Львівська обласна організація УНП підтримує створення Української Правиці

Львівська обласна організація Української Народної Партії не виключає об’єднання правих сил на базі УНП – повідомили в прес-службі ЛОО УНП.
  Як заявив заступник голови ЛОО УНП з ідеології Ярослав Тимчак: «Українська Народна Партія має всі підстави - як політичні та ідеологічні, так і моральні, стати основою створення Української Правиці. Оскільки УНП проводить послідовну правоцентристську політику впродовж багатьох років, і ніколи не змінювала своєї позиції, саме наша партія має стати базовою партією правиці. Процес утворення Української Правиці ми бачимо не як створення нової партії, а як об’єднання близьких за ідеологією політичних сил навколо Української Народної Партії».
Нагадаємо, сьогодні  народний депутат, член блоку Тимошенко Степан Курпіль у коментарі „Гал-іnfо” зазначав, що в Україні створюють нову політичну силу, яка претендує стати правицею. За його словами, поки що інформація щодо створення цієї політичної сили носить радше характер чуток, однак є багато розмов, що до неї мають увійти деякі громадські організації, а також представники політичних сил, які зараз є у парламенті, а також ті, що не пройшли 3-й бар’єр до Верховної Ради на минулих виборах.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...