Львівська обласна рада за час своєї четвертої каденції розглянула 536 питань
Слухай онлайн
Політика

Львівська обласна рада за час своєї четвертої каденції розглянула 536 питань

536 питань розглянула Львівська обласна рада за час своєї каденції – повідомив голова облради сьогодні, 23 березня, під час прес-конференції. За його словами, основний спектр питань, які були розглянуті, – це економічні питання – 325 питань, організаційно-правові – 137, гуманітарні – 42, соціальні – 32. У 2002 році Львівська обласна рада провела шість сесій, в 2003 – сім, у 2004 – шість, у 2005 – сім та одну сесію у 2006 році.
Одним із основних успіхів ЛОР 4-ї каденції Михайло Сендак вважає те, що облраді вдалося вирватися з під контролю Львівської ОДА і стати самостійною. До 2003 року вся влада області нагадувала своєрідний обком партії, а голова ЛОДА був наче секретар обкому. ЛОДА спускала з гори всі рішення, а ЛОР мала їх тільки завізувати.
„Коли ж у 2003 році тодішній голова ЛОДА Мирон Янків дав Львівській облраді вже сформований бюджет на 2003 рік і сказав, що наше завдання полягає лише в тому, щоб прийняти цей бюджет, я сказав, що цього не буде, і ми змінили бюджет на 60%. З того часу ЛОДА вже ніколи не могла контролювати повністю ЛОР”, — зазначив Михайло Сендак. Крім того, за словами голови ЛОР, визначальна роль ЛОР цього скликання є і в тому, що вона першою визнала Віктора Ющенка всенародно обраним президентом, а також дозволила підняти над облрадою прапор коаліції „Сили народу”.
Щодо прорахунків, то основну їх причину Михайло Сендак бачить у небажанні йти на співпрацю з облрадою Львівською ОДА. „Комісія з питань екології прийняла за час нашої каденції багато хороших рішень, але жодне з них не було виконане, адже коли вони передавалися у виконавчі структури, то про них забували. Крім того, залишилися невирішеними близько 20 питань, які стосуються комунального майна, але я в цьому не винуватий, просто Петро Олійник нагнув деяких депутатів і вони настояли на тому, щоб цих питань не рухати”, - зазначив  Михайло Сендак.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...