Слухай онлайн
Політика

Львівська область витримала іспит із демократії, – Роман Ілик

Перший заступник голови Львівської обласної ради Роман Ілик вважає, що перебіг голосування у першому турі виборів Президента України продемонстрував, що Львівська область витримала іспит із демократії.

 

«Першим і найважливішим результатом учорашніх виборів на Львівщині є те, що у нашій області не зафіксовано жодного серйозного порушення виборчого законодавства. Вибори відбулися і демократичність волевиявлення громадян сьогодні ніхто не може поставити під сумнів. Для мене це найважливіший результат першого туру, тому що Львівщина була і залишається взірцем для всієї України», – заявив Роман Ілик.

 

«Як ми й сподівалися, у першому турі виборів на Львівщині перемогла Юлія Тимошенко. Для мене перший тур президентських виборів – це відбір єдиного демократичного кандидата у Президенти України, який у другому турі обов’язково переможе В. Януковича і забезпечить дальший, поступальний розвиток України як незалежної демократичної держави», – сказав він.

 

Нагадаємо, що за попередніми результатами першого туру виборів Президента України до другого туру виборів вийшли В. Янукович та Ю. Тимошенко. У Львівській області чинний Прем’єр-міністр України з невеликим відривом випередила В. Ющенка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ