Слухай онлайн
Економіка

Львівська облрада розгляне можливість створення інвестиційних майданчиків на прикордонній зоні за кошт обласного бюджету

На сесії Львівської обласної ради буде розглядатися питання про прийняття позачергових заходів щодо економічного розвитку прикордонних територій Львівщини. Про це сьогодні на прес-конференції у Львові повідомив заступник голови ЛОР Левко Захарчишин.
Він також зазначив, що через декілька років ціни на цигарки і горілку будуть однаковими у обох країнах, тоді „човниковий” бізнес перестане існувати і люди просто втратять джерело своїх прибутків. «Тому через обласну раду ми терміново повинні зробити спеціальні пільги інвесторам на прикордонних територіях, щоб вони мали бажання там будувати підприємства, де б жителі прикордонних зон мали роботу і соціальні гарантії. Через обласну раду ми можемо посприяти, щоб на цій території будувалися державні підприємства», – зазначив Захарчишин.
У той же час депутат Львівської облради Богдан Кук зазначив, що півмільйона жителів прикордонних районів виживають саме за рахунок «човникового бізнесу». «Також 20-30 відсотків середнього бізнесу самого Львова також живе за рахунок польського бізнесу», – зазначив він.
При цьому він також наголосив, що, якщо не буде введення спеціальних економічних заходів для прикордонних районів, то через рік чотири прикордонних райони перейдуть в стан депресивних районів.
Водночас голова ЛОО ГП «Пора» Володимир Квурт зазначив, що за рахунок коштів обласного бюджету в рамках програми „Стратегія розвитку Львівщини до 2015 року” та в рамках програми «Назустріч інвесторам» повинен бути готовий інвестиційний майданчик.
«Для інвестора двері повинні бути відкритими. Загалом, Львівська обласна рада працює над розробкою інвестиційних майданчиків, однак у прикордонній зоні це можна зробити позачергово і нагально», – додав Захарчишин.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ