Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська ОДА шукає головного спеціаліста у пресслужбу

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста відділу пресслужби управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації.
Фото ілюстративне. Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра  в галузі знань "Журналістика"; досвід роботи не обов’язковий; вільне володіння державною мовою.

Для участі у конкурсі кандидат повинен подати наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах.

3. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Строк подання документів: до 18 год.00 хв. 31 березня 2021 року.

Документи подаються у паперовому вигляді за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402.

Контакти відповідальної особи: Баран Софія Зіновіївна, тел. +38 (032) 2999239, e-mail: depinfoloda@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ