Львівська податкова викрила конвертаційний центр через який відмили 81 млн грн
Слухай онлайн
Економіка

Львівська податкова викрила конвертаційний центр, через який «відмили» 81 млн грн

Працівники податкової міліції Львівщини викрили міжрегіональний конвертаційний центр, через який протягом 2008-2010 рр. було «відмито» понад 81 млн грн, – повідомили у відділі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області.

 

Організатори центру – мешканці Львівської та Луганської областей створили низку фіктивних фірм з розрахунковими рахунками у відомих банківських установах, розташованих у Львові, Луганську, Харкові та Сімферополі, через які і переводилися безготівкові кошти у готівку. Крім того, комбінатори надавали своїм клієнтам послуги щодо документального оформлення фіктивних фінансово-господарських операцій, що надало змогу низці фірм безпідставно мінімізувати свої податкові зобов’язання зі сплати податку на додану вартість та податку на прибуток.

 

У ході проведених обшуків у конвертаторів виявлено та вилучено печатки та штампи суб’єктів підприємництва, оргтехніку, чекові книжки, векселі на загальну суму понад 10 млн. грн., а також готівкові кошти у гривнях та доларах США. На розрахункових рахунках в банках заблоковано понад 180 тис. грн.

 

Організатори афери затримані. Проводяться заходи з відшкодування нанесених державі збитків.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...