Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська прокуратура виявила найбільше випадків корупції

Торік Львівщина вийшла на перше місце в Україні за кількістю встановлених кримінальних правопорушень з ознаками корупції. Їх виявили 118. Про це учора, 15 січня, під час розширеного засідання колегії повідомив прокурор Львівської області Олег Василенко, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Крім того, зазначив він, у сфері земельних відносин прокуратура попередила протиправне вибуття з державної та комунальної власності понад 1 130 га земель вартістю 20 мільйонів гривень. З незаконного володіння повернуто 960 га земель вартістю понад 18 млн. грн.

«Загалом ми виконали ті завдання, які визначали на 2013 рік», – наголосив прокурор.

Проте, за його словами, є низка питань, які не втрачають гостроти та вимагають прискіпливої уваги і над якими органи прокуратури працюватимуть у поточному році. Обговорено на колегії також заходи організаційного характеру, які дадуть змогу підвищити ефективність прокурорсько-слідчої діяльності.

У заключному слові присутній на колегії заступник Генерального прокурора України Віктор Войцишен охарактеризував колектив прокуратури Львівської області як працездатний та націлив його на ефективний прокурорський нагляд на визначених Генеральною прокуратурою України пріоритетних напрямах на 2014 рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ