Слухай онлайн
Економіка

«Львівська пивоварня» 7 червня проведе загальні збори акціонерів

ВАТ «Львівська пивоварня» 7 червня 2006 року проведе загальні збори акціонерів. Про це «Гал-info» повідомили в правлінні компанії.
На порядок денний загальних зборів акціонерів буде винесено: звіт правління про фінансово-господарську діяльність Товариства за 2005 рік, звіт спостережної ради ВАТ «Львівська пивоварня», звіт і висновки Ревізійної комісії Товариства, затвердження фінансової звітності Товариства за 2005 рік, затвердження нової редакції статуту Товариства, обрання спостережної ради, обрання ревізійної комісії Товариства, обрання виконавчого органу Товариства.
До асортименту ВАТ „Львівська пивоварня” входять 8 сортів пива — „Львівське Темне”, „Львівське Міцне”, „Львівське Світле”, „Портер”, „Львівське Преміум”, „Високий Замок”  „1715”  та „Львівське без фільтрації”.
 ВАТ „Львівська пивоварня” входить до концерну BBH (Baltic Beverages Holding). На загальноукраїнському ринку пива «Львівській пивоварні» належить 6%, на ринку Західної України — 41% і 54% — на ринку Львівської області. Частка ВВН (Baltic Beverages Holding) на українському пивному ринку становить 22,1%.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...