Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська служба допомоги при переохолодженні щодоби надає допомогу близько трьом десяткам осіб

У Львові кожної доби 25-30 осіб потребують притулку, щоб зігрітися. Допомагає їм в цьому служба допомоги при переохолодженні при Львівському міському соціальному центрі. За три тижні роботи працівники служби зафіксували 647 звернень мешканців з проханням надати місце для ночівлі та зареєстрували 79 осіб, які потребують місця для ночівлі. Повідомили “Гал-іnfо” у прес-службі Львівської міської ради.
Всі особи були оглянуті медиками лікарні швидкої медичної допомоги. В центрі їм надають санітарно-гігієнічні послуги. Впродовж січня до медичних закладів Львова було скеровано на госпіталізацію 11 осіб.
Працівники служби допомоги при переохолодженні звертаються до мешканців Львова з проханням допомогти теплим одягом та особливо теплим взуттям, яке пропонують на зміну зношеного і брудного одягу особам, які звертаються. Подавати необхідні речі потрібно за адресою вул. Кирилівська, 3а в період з 12 до 19 год або інформувати про можливість допомогти за тел. 233-10-49.

Підготовка приміщення до функціонування соціального центру з надання допомоги соціально вразливим категоріям населення Львова відбувалось впродовж 2007-2008 рр. В рамках мікропроекту, фінансованого Українським фондом соціальних інвестицій, здійснено ремонтно-будівельні роботи І поверху приміщення, проведено консультації, тренінги і навчання з надання соціальних послуг. Із залученням місцевих коштів закуплено обладнання і устаткування для центру.
З 6 січня 2009 р. при Львівському міському соціальному центрі функціонує служба надання допомоги при переохолодженні.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ