Слухай онлайн
Політика

Львівська «Свобода» закликає українців не продавати свій голос за «брудні гроші»

Львівська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» звертається до українців із закликом свідомо ставитися до голосування на виборах Президента України 17 січня 2010 року та повідомляти про спроби підкупу виборців. про це повідомила прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Наводимо текст звернення повністю:

 

«Дорогі українці! Скоро настане день, коли ви постанете перед вибором: хто з кандидатів найбільше відповідає вашим сподіванням, хто з них ніколи не дурив і не зраджував. Олег Тягнибок – правдивий лідер, який без влади, без грубих грошей зумів запалити ідеєю і повести за собою тисячі українців. Твій голос за Тягнибока – це вклад у розбудову та зміцнення єдиної сили українців та дієвий засіб змусити панівну верхівку зважати на народ.

 

Політичні сили, які хочуть взяти реванш на цих президентських виборах, вдаються до всіх можливих засобів – фальсифікацій, тиску та підкупу виборців. Їхні представники їздять містами і селами й пропонують за голос від 100 до 2 тисяч гривень. Можливо, з такою пропозицією прийдуть і до вас. Не погоджуйтеся на підкуп, не продавайте свій голос! 

 

Вам здається, що один голос нічого не вирішує? Але це не так. І це добре розуміють політики, які вдаються до злочинного підкупу. Заради того, щоб отримати безмежну владу та незліченні багатства, вони ладні на все. Вони не бояться відповідальності ні перед Законом, ні перед Богом, ні перед людьми. Сьогодні вони не шкодують грошей на підкуп, бо завтра повернуть собі в мільйони разів більше. І тоді в них буде все, що вони ще не встигли прибрати до рук, - українські підприємства, майно, земля та надра. Українці стануть рабами на своїй землі, безмовними рабами, які навіть не матимуть права на вибір.

 

Сьогодні цього права нас ще не позбавили. Ми можемо і повинні зробити свій вибір. Нам є що втрачати і є до чого прагнути.

 

Не продавайтеся - ці гроші брудні, отримані на людській біді і сльозах.

 

Не продавайтеся - заради пам’яті наших святих батьків і дідів, які поклали життя на вівтар свободи.

Не продавайтеся – заради дітей, заради їхнього вільного та гідного життя в своїй державі.

 

Не продавайтеся! Не продавайте Україну! 

 

Підкуп виборців – це злочин, який тягне за собою кримінальну відповідальність. Злочинці мають бути покарані! Якщо вам відомі факти підкупу виборців, звертайтеся за телефоном «гарячої лінії» Львівського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Олега Тягнибока: (0322) 261-24-40».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ