Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Львівська тютюнова фабрика розпочне випуск нових сигарет для середнього класу

Львівська тютюнова фабрика розпочне випуск нових сигарет для середнього класу. Про це «Гал-info» повідомив комерційний директор підприємства Григорій Козловський.

Нові сигарети будуть як з фільтром, так і без фільтру, сигарети з фільтром планують випускати як в повному смаку, так і в легкому. «Інші смаки не передбачені, оскільки це є обман споживача, коли на коробці сигарет пишеться, що їх смак  супер-легкий чи слімс,  а насправді це не відповідає дійсності, бо вони виготовляються з того самого тютюну, що й цигаркий легкого смаку, але відчуття іншого смаку досягається за рахунок перфорації фільтру та якості паперу, в які вони загорнуті», - розповів Григорій Козловський.
Він також додав, що випуск  нових сигарет є спільним проектом  Львівської тютюнової фабрики та «Західної індустріальної компанієї», яка  запропонувала свою фінансову допомогу.
Нові сигарети  приблизно будуть коштувати 1 грн. Випуск сигарет для середнього класу буде займати 10% - всієї випущеної продукції, 90%  продукції підприємства  є сигарети соціального класу, тобто для людей малозабезпечених.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ