Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська залізниця виступає проти ліквідації господарських судів

Львівська залізниця виступає проти ліквідації системи господарських судів, шляхом їх об’єднання із судами, які розглядають цивільні справи. Про це «Гал-info» повідомила керівник прес-центру ДТГО «Львівська залізниця» Лілія Криницька.
За її словами, залізниця вважає такий крок недоцільним, адже він може мати негативні наслідки не лише для великих, а й для дрібних підприємств.
«Львівська залізниця співпрацює з близько 60 тисячами суб’єктів господарювання, споживачами та клієнтами, не рахуючи пасажирів. На жаль, часто виникають ситуації, які потребують вирішення проблемних питань, зокрема, стосовно землі, майна тощо через суди. Наразі усі ці справи розглядають господарські суди, до роботи яких залізничники претензій не мають. Більше того, Львівська залізниця виступає за те, щоб і надалі зберегти розподіл судів за спеціалізацією, оскільки саме спеціалізація судової діяльності є одним із способів підвищення компетентності українських судів. Відсутність такого розподілу може негативно вплинути на господарську діяльність насамперед великих підприємств і компаній, адже для них існує загроза тривалих судових тяганин у районних та містечкових судах, яка може паралізувати роботу цих підприємств», – заявила Лілія Криницька.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ