Cуспільство

Львівське «Динамо» на екваторі національного чемпіонату – третє

Ватерполісти львівського «Динамо» по завершенні першого кола регулярної першості Відкритого чемпіонату України в турнірній таблиці посідає третє місце.
У Дніпродзержинську та Маріуполі пройшли поєдинки третього туру Відкритого чемпіонату України, яким завершилося перше коло регулярної першості. Львівські «динамівці», як і два попередні тури, свої поєдинки проводили в Дніпродзержинську. На водному майданчику басейну МіКомп підопічні Ігоря Зінкевича та Юрія Гайдаєнка цього разу мірялися силами з двома прямими конкурентами за місце на подіумі – харківським БМК та мінським РЦОП.
До Дніпродзержинська галичани приїхали в оптимальному складі. Щоправда наших хлопців не оминула епідемія грипу, тож напередодні від’їзду «Динамо» практично не провело жодного повноцінного тренування у повному складі. Напевне, саме це не дозволило їм у грі з БМК досягти позитивного результату. Хоча загалом гра пройшла в рівній боротьбі, переміг той, хто наробив менше помилок. А ще до певної міри на перебіг подій вплинуло суддівство. Зокрема арбітри аж тричі призначали 5-метровий пенальті у наші ворота. Щоправда кіпер «динамівців» досвідчений Руслан Білобродка двічі відбивав кидки суперника. Однак це не допомогло його команді принаймні звести поєдинок внічию. Перемогу одержало БМК – 6:4 (2:1, 2:2, 2:1, 0:0). У львів’ян дублем відзначився Олександр Дядюра, а Сергій Грішин та Віктор Момот вразили ворота суперника по одному разу.
Причиною програшу «Динамо» стала невдала гра в нападі. Наші хлопці обмаль разів забезпечували роботою свого провідного нападника Грішина. А от за гру в захисті претензій до своїх підопічних в Зінкевича та Гайдаєнко за великим рахунком не може бути. Останній шанс спасти гру «динамівці» втратили в заключному періоді, коли не зуміли реалізувати чисельну перевагу.
Не легким видався для галичан і поєдинок проти збірної Севастополя. Хоча перші хвилини були за ними: влучними кидками відзначилися Вадим Козлов і Юрій Маметьєв. А потім почалися так звані гойдалки. Тільки но кримчани скорочували відставання до мінімуму, як тут же львів’яни відновлювали відрив у два м’ячі. І так тривало до самого останніх секунд матчу. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Динамо» з тенісним рахунком 7:6 (2:0, 2:3, 2:2, 1:1). В складі нашої команди дублем відзначилися Юрій Маметьєв і Олександр Дядюра. По одному м’ячу на свій рахунок записали Вадим Козлов, Віктор Момот і Сергій Грішин. Особливо ефектним був останній гол нашої команди, коли Дядюра перехопив м’яч, стрімко пройшов через весь майданчик і гарматним кидком не залишив жодних шансів кіперу суперника. Відзначимо, що в цей момент «динамівці» грали в чисельній меншості.
За підсумками першого кола «Динамо» йде третім, поступаючись БМК лише через гіршу різницю м’ячів. А очолює турнірну таблицю, як і очікувалося, зі стовідсотковим результатом маріупольський «Іллічівець». Додамо, що перерва між першим і другим колами буде невелика. Вже в останній день березня пройдуть перші матчі четвертого туру.