Львівське відділення АМКУ рекомендувало хлібопекарським підприємствам не допускати необґрунтованого підняття цін на хліб
Слухай онлайн
Економіка

Львівське відділення АМКУ рекомендувало хлібопекарським підприємствам не допускати необґрунтованого підняття цін на хліб

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України з метою недопущення дестабілізації ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів надало рекомендації хлібопекарським підприємствам м. Львова та Львівської області щодо недопущення необґрунтованого підняття цін на хліб, а також встановлення узгоджених дій щодо встановлення цін чи інших умов реалізації товару. Про це повідомила прес-служба Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
Зокрема, у процесі постійного контролю за ситуацією на ринку хліба та хлібобулочних виробів у Львівській області Львівським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України виявлено, що у вересні 2006 року відбулося підняття цін на окремі сорти хліба та хлібобулочних виробів, у тому числі на масові сорти. Окремі хлібопекарські підприємства збільшили ціни на хліб на 3-6%.
Зважаючи на те, що хліб є одним з найважливіших продуктів харчування, здорожчання якого може викликати соціальну напругу в регіоні, неприпустимим є необґрунтоване підняття цін на цей продукт, а також координація поведінки на ринку, що веде до узгоджених дій суб’єктів господарювання, які діють на ринку хліба та хлібобулочних виробів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...