Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські карети „швидкої допомоги” мають високі шанси на перемогу в ралі, що відбувається в Чехії

Сьогодні, 24 травня, у Чехії у гірській місцевості стартує ралі карет „швидкої допомоги”, де візьмуть участь команди зі Львова. Організатором поїздки з українського боку є Центр медицини катастроф, котрий діє при Центрі невідкладної медичної допомоги. Паралельно з ралі проводять навчання первинної медичної допомоги при різних випадках катастроф.

 Ралі складається з двох етапів – перший етап денний (з 7 до 20 години). Другий етап – нічний (з 23 години до 4 ранку). Загалом два етапи тривають сумарно 20 годин, на кожне завдання відведено певний час. Під час ралі карети „швидкої допомоги” долають близько 300 кілометрів. Протягом ралі вони здійснюють показові виїзди на місця аварій та катастроф.
Львівську команду сформовано з досвідчених фахівців. За дотриманням вимог надання першої медичної допомоги стежить експертна комісія країн Європейського співтовариства. Україна одна з перших пострадянських країн, яка бере участь у ралі. Загалом учасниками є 37 команд з різних країн Європи, а також Японії та Канади. Україна має досить високі шанси, оскільки технічна база є на достатньо високому рівні.
Мета самого заходу – стандартизація та оптимізація надання невідкладної медичної допомоги у країнах світу незалежно від географічного розташування. Ралі карет „швидкої допомоги” запроваджено у 1996 році у Чеській Республіці під керівництвом Світової асоціації медицини невідкладних станів.
На 2006 рік для Центру медицини катастроф передбачено кошти, до кінця місяця на котрі буде придбано реамобілі, – про це повідомив начальник головного управління охорони здоров’я Ігор Герич. Центр створений та діє з ініціативи Міністерства охорони здоров’я і заснований на базі лікарні швидкої допомоги.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...