Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські «Карпати» заплатять борг за електропостачання протягом трьох днів із моменту підписання договору оренди стадіону «Україна» — Ігор Дедишин

„Львівобленерго” повідомив ЛКП „Спортресурс” про відключення стадіону „Україна” від електропостачання у зв`язку з несплатою заборгованості за лютий в розмірі 312 тисяч 250 грн. Про це „Гал-info” повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Як повідомив директор ЛКП «Спортресурс» Остап Блищак, заборгованість виникла у зв`язку з несплатою футбольного клубу «Карпати» витрат за електроенергію для підігріву футбольного поля.
„Ми звернулися до ФК «Карпати» з проханням оплатити за електроенергію. У відповідь від футбольного клубу надійшов гарантійний лист про сплату боргу. Тому ми надіємося, що борг буде сплачено вчасно і це не стане загрозою для запланованих у березні футбольних матчів», - повідомив директор ЛКП «Спортресурс» Остап Блищак.
Натомість, як повідомив у коментарі «Гал-info» заступник генерального директора ФК «Карпати» Ігор Дедишин, проблема в стосунках між львівським футбольним клубом і мерією має більш глобальний характер. Відверте нехтування домовленостями і договірними зобов’язаннями з боку міської ради, а також небажання міських чиновників і мера Садового до конструктивного діалогу, може призвести до непередбачуваних наслідків.
«Нам відомо про те, що днями ПФЛ України надіслала в Ратушу листа з проханням в якнайкоротший термін проінформувати Лігу про наявність договору оренди стадіону «Україна» між ФК «Карпати» і міською радою. У разі відсутності даного документу «Карпати» можуть не пройти атестацію футбольних клубів для участі в Чемпіонаті України серед команд вищої ліги і бути відстороненими від участі в ньому. Ми неодноразово зверталися в міську раду з проханням про підписання відповідного договору, проте реакції – жодної. Клуб досі не має угоди, яка б засвідчувала законність господарювання ФК «Карпати» на стадіоні «Україна». Чого такими діями (вірніше, своєю бездіяльністю) хоче досягти міська рада для нас і досі залишається загадкою. В ситуації, що склалася, хочемо офіційно заявити, що знімаємо із себе усю відповідальність за те, що ФК «Карпати» рішенням найвищих футбольних органів України може не закінчити 17-й Чемпіонат країни з футболу. І хочемо, щоб громада міста, наші вболівальники знали про цю ситуацію”, - зазначив заступник генерального директора львівського клубу.
«Стосовно ж проблеми з несплатою боргу за електроенергію, яку споживає стадіон «Україна», то вона також є наслідком відсутності будь-яких договірних стосунків між клубом і міською радою. «Карпати» використовували електроенергію для підігріву поля стадіону протягом лютого, коли йшла підготовка до матчу 1 березня. Ми ні в якому разі не заперечуємо проти боргу і його сплати, але в нас немає жодних юридичних правових підстав оплатити дане зобов’язання. ФК «Карпати» не може заключити договір на енергопостачання з «Львівобленерго», бо документального стосунку до стадіону «Україна» не має (ні права власності на об’єкт, ні договору оренди). Угоду з «Львівобленерго» має «Спортресурс» і повинен сплатити борг. Але отримати кошти від «Карпат» комунальне підприємство також не може без договору. Ось таке замкнуте коло виходить. Запевняємо, що ФК «Карпати» заплатить цей борг, як тільки буде підписано договір оренди на стадіон «Україна» і узаконено стосунки сторін. Ми звернулися із гарантійним листом до «Львівобленерго», в якому зазначили, що як тільки договір оренди буде підписаний, ми протягом трьох днів заплатимо борг. ФК «Карпати» - законослухняне підприємство і працює виключно у правовому полі. Повторюю, футбольний клуб зі свого боку зробив усе, що від нас залежало, однак Львівська міська рада вирішила не реагувати на наші неодноразові звернення і своєю бездіяльністю чи елементарним небажанням співпрацювати спровокувала такий стан справ”, - пояснив ситуацію Ігор Дедишин.  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ