Слухай онлайн
Здоров'я

Львівські лікарі відновили спортсмену пошкоджену сухожилку плечового м'яза

Фото КНП
Фото КНП "8-а міська клінічна лікарня м. Львова"
Фото КНП
Фото КНП "8-а міська клінічна лікарня м. Львова"
1/2
Лікарі 8-ї міської клінічної лікарні Львова провели ургентну операцію, під час якої відновили цілісність сухожилка довгої голівки двоголового м'яза плеча. Саме це дало змогу майстру світу з важкої атлетики Михайлу Кухарському вже наступного дня піти додому. Про це повідомили 12 травня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

"Не зважаючи на професіоналізм та високий рівень фізичної підготовки, від нещасних випадків ніхто не застрахований. Кухарський Михайло Михайлович, майстер світу з важкої атлетики, недавно на Чемпіонаті України здобув 5 рекордів України.

Під час тренувань він намагався підстрахувати хлопця, і через надто статично-важке перевантаження відбувся розрив довгої голівки двоголового м'яза плеча в проксимальному відділі. Це сталось 6 травня, а вже 7 травня лікарі провели ургентну операцію у нашій лікарні. Вовчко Юрій Іванович та Середа Данило Орестович відновили цілісність сухожилка за допомогою анкерного шва. Саме це дало можливість вже в суботу чоловіку піти до своєї домівки", - розповіли у 8-мій міській лікарні Львова.

Відтак, за три тижні спортсмен уже зможе відновлювати свої звичні фізичні навантаження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ