Львівські лікарні отримали від міської ради вісім автомобілів вартістю майже півмільйона гривень
Слухай онлайн
Політика

Львівські лікарні отримали від міської ради вісім автомобілів вартістю майже півмільйона гривень

Сьогодні, 20 червня, львівські лікарні отримали в користування вісім карет швидкої допомоги – міський голова Львова Андрій Садовий передав Львівській станції швидкої допомоги пакет документів на власність восьми автомобілів. Це 5 спеціальних і автомобілів швидкої допомоги  марки ГАЗ-2705 і три санітарні автомобілі марки УАЗ-39622.

Постачальник – Львівська філія ПП АТ „Автоинвестстрой”. Загальна вартість придбаних автомобілів - 471 179 грн. Кошти на закупівлю техніки було виділено з міського бюджету.
Привітавши працівників з професійним святом (нагадаємо, 18 червня – День медичного працівника) міський голова Андрій Садовий урочисто передав пакет документів, відзначивши, що професійна підготовка лікарів на Україні є вищою, аніж за кордоном.
 Загалом на балансі комунального підприємства „Львівська станція швидкої медичної допомоги” є 77 одиниць техніки, з них зокрема 53 карети швидкої допомоги.
Тендер на видачу машин було проведено ще в першому кварталі цього року, і лише зараз машини в повному укомплектуванні було доставлено і передано в користування в автопарк. Загалом укомплектування спеціалізованих машин на замовлення проходить близько двох місяців. Як зазначив головний лікар лікарні швидкої допомоги Ігор Стасюк, наразі ще існує проблема в укомплектуванні  машин діагностичним обладнанням. Автопарк востаннє оновлювався на початку 2004 року, коли в користування було передано 4 карети швидкої допомоги.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...