Слухай онлайн
Економіка

Львівські лікарні погасили заборгованість перед „Львівобленерго”

Одні з найбільших медичних закладів Львівщини, які станом на 29 січня заборгували ВАТ „Львівобленерго” за спожиту електроенергію 440 тис. грн., погасили заборгованість. Про це сьогодні, 4 лютого, „Гал-info” повідомила керівник відділу корпоративних зв’язків ВАТ „Львівобленерго” Галина Єлісеєнко.
Нагадаємо, що медичні заклади: Львівська обласна клінічна лікарня, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ", Львівський обласний клінічний діагностичний центр, Львівський обласний Центр служби крові, Лікарня позалегенового туберкульозу опинилися під загрозою відімкнення від електропостачання через заборгованість – 440 тис. грн.
Щодо інших боржників, то станом на 3 лютого борг митного пункту «Рава-Руська» становить 1 122,12 грн., а питання повного або частково припинення електропостачання поки що знято. А митний пункт «Краковець» повинен сплатити за електроенергію до 9 лютого, борг на сьогоднішній день становить 30 710,57 грн.
Нагадаємо, через заборгованість 27 січня митному пункту «Рава-Руська» підприємство припинило електропостачання, а відновило на прохання голови Львівської облдержадміністрації Миколи Кметя.
За спожиту електроенергію досі не розрахувалась ВАТ „Львівська вугільна компанія”, на сьогодні борг становить 995 114,55 грн., проте питання повного або часткового припинення електропостачання наразі знято. А от борг ДП «Львіввугілля» становить лише 924,04 грн., „Львівобленерго” не припиняло енергопостачання підприємству.
Нагадаємо, 20 січня цього року „Львівобленерго” припинило електропостачання Центральній збагачувальній фабриці „Червоноградська”, яка належить до складу ВАТ „Львівська вугільна компанія”, у зв’язку з заборгованістю. Через це фабрика перебувала в аварійному режимі енергопостачання, і там повністю припинилося виробництво.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ