Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Львівські трамваї рекламуватимуть святкування 750-річчя Львова

Львівські трамваї рекламуватимуть святкування 750-річчя Львова — повідомила «Гал-info» диспетчер служби руху МКП «Львівелектротранс» Валентина Захарова. За її словами, з 23 серпня, коли після реконструкції центру міста, його планують відкрити для трамвайного руху, на частині трамваїв буде розміщено рекламу-запрошення для львів’ян та гостей міста взяти участь в урочистостях з нагоди святкування. Як зазначила Валентина Захарова, над змістовим наповненням реклами зараз працюють три рекламні фірми, які займаються зовнішньою рекламою на транспорті, спільно із дирекцією зі святкування 750-річчя Львова. Наразі ще невідомо, на скількох трамваях буде розміщено таку рекламу.
 Як зазначив же «Гал-info» заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, реклама на трамваях — це лише невелика частина промоакції, приуроченої до святкування. Крім цього, у Львові будуть встановлені великі та малі біг-борди із рекламою 750-річчя міста, буде розміщено рекламу на сіті-лайтах, а уже безпосередньо напередодні святкування з’явиться й поліграфічна рекламна продукція. Як повідомив Василь Косів, змістове наповнення реклами наразі залишається секретом.
 «Нехай це буде сюрприз», — говорить він.
 Варто зауважити, що львівські трамваї рекламуватимуть не тільки святкування 750-річчя Львова, а й чемпіонат Європи з футболу 2012 року. Міська влада сподівається, що в такий спосіб зможе заохотити мешканців вболівати за Львів як за місто, яке претендує приймати «Євро-2012».
 «Не всі львів’яни цікавляться «Євро-2012», а у вересні до Львова прибувають комісари УЄФА, які проводитимуть опитування, чи хочуть мешканці нашого міста, щоб Львів приймав «Євро-2012». Ми сподіваємося, що реклама сприятиме тому, що люди переймуться цим питанням», — пояснив Василь Косів.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ