Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Львівські туроператори відзначили професійне свято

Керівників близько 50 туристичних підприємств, готелів та туристичних асоціацій взяли участь в урочистій академії з нагоди професійного свята — Всесвітнього дня туризму, яка відбулась у конференц-залі львівського готелю „Опера”. З представників влади в урочистостях взяли участь начальник управління культури і туризму Львівської ОДА Галина Дорощук, перший заступник голови ЛОДА Валерій П’ятак, директор Львівської асоціації розвитку туризму Андрій Мацелюх. У рамках урочистостей відбулось нагородження почесними грамотами як туроператорів, так і працівників Управління туризму, зокрема фірми «Юнта», «Львів-турист», «КийАвіаВест», «Пілігрим», „Леотур” та ряду інших.
Перший заступник голови Львівської ОДА Валерій П’ятак зазначив: „Ми будемо максимально допомагати розвитку туризму, в наших найближчих планах є зайнятися комплексним розвитком Карпат, розбудувати аеропорт Львів як термінал міжнародного значення, довести до ладу автостраду Київ-Чоп, впорядкувати кордони, подбати про розвиток житлово-комунального господарства та розвиток туристичної інфраструктури Львова”.
У туристично-рекреаційній сфері області працює понад три тисячі осіб, понад 200 туристичних фірм, 100 готелів, 123 санітарно-курортних заклади.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...