Львівську обласну асоціацію інвалідів виганяють із привабливих приміщень
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівську обласну асоціацію інвалідів виганяють із привабливих приміщень

Керівництво Франківської райадміністрації Львова проводить дискримінаційні дії щодо інвалідів, намагаючись позбавити Львівську обласну асоціацію інвалідів приміщень в яких вона проводила свою статутну діяльність протягом останніх 20 років (вул. Ген Чупринки, 85). Про це повідомив сьогодні, 26 січня, на прес-конференції голова Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ, головний редактор газети «Благовіст» Леонід Тарасенко.

 

За його словами, керівництво райадміністрації вимагає в ульмативній формі передати більшої частини приміщень, які орендує Асоціація інвалідів, погрожуючи, у разі відмови, виселити їх взагалі. «Суть проблеми полягає у тому, що Франківська райадміністрація як балансоутримувач приміщень чинить перешкоди і не дає листа-погодження для переукладання Львівською обласною асоціацією інвалідів договору оренди»,  - зазначив Леонід Тарасенко.

 

Він також розповів, що за спиною Асоціації уже розробляють проектну документацію, адже приміщенням уже ходять проектанти. «В залі, в якому збираються інваліди Львівщини, планують зробити презентаційний зал, де наш юридичний відділ – допоміжні кімнати. Що ще запланували зробити у приміщеннях, які належать Асоціації, наразі не відомо, але їх уже переплановують під щось інше», – повідомив Леонід Тарасенко.

 

Голова Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (ВОІ СОІУ) Василь Назаренко розповів, що це вперше в Україні виникла така ситуація з Асоціацією інвалідів. «Прикро, коли у Львові є таке ставлення місцевої влади до інвалідів. Та ми не дозволимо виселити їх. Якщо ж це станеться, то приїдуть люди з усієї України, щоб відстояти свої права, адже Львівська асоціація є однією з найбільших у країні. Але думаю напередодні виборів це нікому не потрібно, тому ми надіємось на справедливість», - зазначив він.

 

 Асоціація звернулась з листами до Андрія Садового, там їх скнерували до управління комунальної власності. Також є листи від Президента Віктора Ющенка та прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, які пропонують міській владі прийняти позитивне рішення. Та наразі це не дало результатів. Влада міста не відмовляє, але і не допомагає.

 

«Асоціація інвалідів – неполітична організація, але ми підтримуватимемо ту владу, яка підтримуватиме нас, адже у них є сили та ресурси», - додав Василь Назаренко.

 

Довідка.

 

До складу Львівської обласної асоціації інвалідів входить 35 міських та районних асоціацій і товариств інвалідів, що об’єднують понад 70 тисяч інвалідів Львівщини. Асоціація є керівним органом цих організацій, та забезпечує їх статутну діяльність, сприяє реабілітації інвалідів та надає їм правовий захист. Загалом в Україні є 700 тисяч інвалідів.

 

ВОІ СОІУ - Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...