Слухай онлайн
Cуспільство

Львівську обласну лікарню відновного лікування продали за 75 тисяч гривень – Петро Олійник

«Дуже багато закладів, дитячих садочків, лікарень колись були безпідставно аморально продані окремим особам. Наприклад, Львівська обласна клінічна лікарня відновного лікування була продана за 75 тисяч гривень. Стає зрозумілим той факт, що тих, хто її купив, цікавить не сама лікарня, а 15 гектарів унікальних Брюховицьких земель», – про це сьогодні під час президії Львівської обласної ради повідомив голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник.
 Голова ЛОДА висловив здивування з того, що судовиконавчі дії з відселення лікарні відновного лікування відбулися на третій день після Різдва. Мовляв, «це не чесно, не по-християнськи». Ще більший подив у нього викликало те, що фінансово-промислова група, яка купила приміщення цієї лікарні, виграла всі суди у всіх трьох інстанціях.
Петро Олійник також сказав, що він дав вказівку «на проведення внутрішнього розслідування на предмет адекватності керівництва Шевченківського районного відділу по забезпеченню правопорядку під час виконання судового рішення» по лікарні відновленого лікування, під час якого був побитий депутат облради Олексій Кайда. За його словами, «ця справа стала справою честі УМВС, тому ми повинні довести її до кінця». Він також зазначив, що було скасовано рішення УВС по небезпідставному відкритті цієї справи.  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ