Слухай онлайн
Культура

Львівський архів торік оцифрував десятки тисяч документів

У 2017 році Львівський архів зробив майже 10 тисяч скан-копій документів з історії Польщі та України. Проект із оцифровування документів архів Львівської області проводить спільно із з Державним архівом у м. Перемишль (Республіка Польща). Це дозволило отримати страхові копії для резервного фонду архіву, а також застосувати їх у наукових конференціях та семінарах.

В межах проекту оцифровування документів із Фундацією культури і Спадщини Польських вірменів у Варшаві вдалось оцифровувати більше 12 тисяч аркушів.

«У межах договору про співробітництво між Державною архівною службою України та Меморіальним музеєм Голокосту США на виконання доручень Кабміну, у 2017 році оцифровано 14526 аркушів документів. Дослідження, цифрове відтворення і використання архівних документів дозволить дослідникам швидше знаходити інформацію, що стосується  Голокосту та довоєнної та повоєнної історії єврейських громад України», - зазначила під час звіту Ірина Мартенс.

У наступному році проект  «Електронна Львівщина», що передбачає оцифровування частини описів та іншого довідкового апарату архіву мають намір продовжувати проекти, що розпочали у 2017 році. В межах цієї роботи  оцифровані документи розміщатимуть  їх електронні версії на веб-сайті архіву.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...