Львівський бюджет облрада розгляне незважаючи на перипетії із державним
Слухай онлайн
Політика

Львівський бюджет облрада розгляне, незважаючи на перипетії із державним

Над обласним бюджетом Львівщини працюють профільні комісії Львівської облради та усі без винятку фракції. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив депутат Львівської облради Олександр Старовойт.
„Ми знаходимо порозуміння з усіма фракціями щодо питань бюджету. І якщо так триватиме і надалі, то Львівщина отримає добре опрацьований фінансовий закон для області”, – сказав Олександр Старовойт. За словами депутата облради, бюджет Львівщини мало залежить від державного бюджету.
„На сесії Львівської обласної ради ми розглянемо основні показники обласного бюджету, які у випадку внесення змін до державного бюджету не потребуватимуть особливих корекцій. Якщо до того часу державний бюджет не буде прийнятий, облрада не зможе затвердити свій”, – додав Старовойт.
Він також розповів, що в обласному бюджеті на 2007 рік будуть закладені кошти на будівництво пам’ятника Степанові Бандері.
„На спорудження цього пам’ятника Львівщина витратить близько мільйона гривень, а фінансування відбуватиметься виключно із обласного бюджету”, – сказав депутат облради.
Основними джерелами надходжень до обласного бюджету є податок із землі, плата за оренду та кошти, вилучені з приватизації об’єктів комунальної власності.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...